Geluid & Muziek
Wat kan ik hier?
Hier kan je alle geluidsbestanden die worden gebruikt voor het keuze menu of wachtmuziek vinden. Je kan zelf geluidsbestanden opnemen met Geluidsrecorder in Windows. Als je liever een professionele stem hebt kunnen wij deze ook tegen meerprijs leveren.
Waar kan ik Geluid & Muziek beheren
Log in op Extensie management en kies voor het tab Geluid & Muziek.

Je kan verschillende mappen aanmaken als je veel verschillende audio bestanden hebt en hierdoor het overzicht wilt behouden. Druk op het + teken en geef de map een willekeurige naam.
Door bij het opslaan te kiezen voor Opslaan als wachtmuziek verandert de kleur in blauw waardoor ook het onderscheid duidelijk is. Voor de toepassing in een keuzemenu heb je geen rechten en moet je contact opnemen met onze support.
Bel mij terug |
---|
Vragen? Bel ons gratis 0800 - 0845 Op werkdagen bereikbaar tussen 8:30 en 17:00 Of laat je terugbellen |