€ 275,28

DrayTek Vigor 2133FVac Gigabit Glasvezel router (incl. SFP module)

DrayTek Vigor 2133FVac Gigabit Glasvezel router (incl. SFP module) big photo 1 DrayTek Vigor 2133FVac Gigabit Glasvezel router (incl. SFP module) big photo 2
DrayTek Vigor 2133FVac Gigabit Glasvezel router (incl. SFP module) big photo 1
DrayTek Vigor 2133FVac Gigabit Glasvezel router (incl. SFP module) big photo 2
€ 252,78 10% korting
€ 227,50 excl. BTW
Op werkdagen voor 17:00 besteld = morgen al in huis!
In winkelwagen
Vraag offerte aan
Merk : Draytek
Model : V2133FVac
EAN : 4712909126519

DrayTek Vigor 2133FVac Gigabit WAN/LAN Glasvezel router

De Vigor 2133FVac integreert glasvezel Gigabit WAN, Gigabit LAN, VoIP, IPTV ondersteuning en is geschikt voor multi-VLAN diensten van ISP's. De router beschikt over een 802.11ac wireless access point met geavanceerde wireless functionaliteiten. Overige functionaliteiten van de Vigor 2133FVac zijn een firewall, VPN en 2 USB poorten voor printer en storage. De router ondersteunt zowel IPv4 als ook IPv6 en wordt standaard geleverd met fiberpatchpakket.

SFP WAN POORT

De Vigor 2133FVac wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km - RX1490/1550 nm - TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

AP MANAGEMENT

De functionaliteit AP management in de Vigor 2133FVac maakt het mogelijk DrayTek access points vanuit de router te beheren.

Wireless

De Vigor 2133FVac heeft zowel een 802.11ac (866Mbps) als ook een 802.11n (300Mbps) access point. Beide wireless frequenties kunnen simultaan opereren. Verder zijn functies zoals Bandsteering, waarbij wireless clients zoveel mogelijk naar 5GHz worden gestuurd, als ook router assisted client roaming en Airtime fairness standaard aanwezig. De Vigor 2133FVac is voorzien van access point management waarmee ook eventuele extra DrayTek access points op de LAN interfaces van de router centraal beheerd kunnen worden.

IPTV

De Vigor 2133FVac heeft speciaal voor IPTV doeleinden een extra IGMP accelerator ingebouwd. Hierdoor worden IPTV streams met de hoogste prioriteit afgehandeld en wordt packetloss voorkomen. Verder zijn functies als IGMP Proxy en IGMP snooping aanwezig voor IPTV over NAT/routing en RTSP_ALG voor VoD services.

VPN

De modellen uit deze serie beschikken over een geïntegreerde VPN server. Hierdoor kan een VPN tunnel gemaakt worden naar uw netwerk, zonder dat hiervoor een VPN server in het netwerk vereist is. VPN biedt een beveiligde verbinding over het internet naar uw eigen netwerk. Er zijn verschillende vormen van VPN. DrayTek ondersteunt L2TP, IPSec, PPTP en SSL.

FIREWALL / NAT

Voor optimale beveiliging van het netwerk kan gebruik worden gemaakt van de ingebouwde firewall. De firewall kan policy-based toestaan of blokkeren van in- en uitgaand verkeer. Aan de hand van regels kan communicatie van en naar een netwerk verboden of juist toegestaan worden. De firewall kan op basis van IP adres, poort nummer en protocol worden toegepast. Alle firewall regels kunnen eveneens voor inkomende VPN verbindingen worden toegepast. Doordat de firewall van de router is voorzien van Stateful Packet Inspection (SPI) worden alle pakketten gecontroleerd op 'connection state'. Als een pakket volgens de firewall regels wordt doorgelaten, dan wordt het ook gecontroleerd op actieve connecties. Zijn er geen actieve connecties, dan zal de router de pakketten alsnog blokkeren.

MANAGEMENT

DrayTek heeft het managen van haar producten eenvoudig gemaakt door het creëren van een overzichtelijke Web user interface. De web user interface is bereikbaar vanuit het lokale netwerk, maar door de ingebouwde management access control is ook eenvoudig aan te geven hoe de router vanaf het internet gemanaged kan worden. Toegang van het management via internet kan middels FTP, HTTP, HTTPS, Telnet en SSH, waarbij uiteraard kan worden aangeven vanaf welk IP adres dit mogelijk is en welke poort hiervoor dient te worden gebruikt. De implementatie van het TR-069 protocol in de router maakt management via het centraal management systeem VigorACS 2 mogelijk.

Gigabit SFP WAN poort (incl. SFP module)
4 Gigabit LAN poorten
2 simultane IPSec VPN / SSL VPN verbindingen
Meerdere LAN subnetten - tot 4 subnetten
Port/tag based VLAN (802.1Q)
2 multifunctionele USB poorten(USB dongle/storage/printer)
Wireless 802.11ac
2 telefoniepoorten voor VoIP
Object oriented firewall
IPv4/IPv6
Doorvoersnelheden tot ruim 900Mbps


Bestellen
VERGELIJKBARE PRODUCTEN
Vigor 2960F Dual WAN Breedband Firewall (incl. SFP module)

Vigor 2960F Dual WAN Breedband Firewall (incl. SFP module)

Vigor 2960F beschikt over 4 LAN poorten, 1 SFP WAN poort en ...

DrayTek Vigor 2132FVn Glasvezel Gigabit router (incl. SFP module)

DrayTek Vigor 2132FVn Glasvezel Gigabit router (incl. SFP module)

DrayTek Vigor 2132FVn Glasvezel Gigabit router...

Om uw ervaring te verbeteren maakt deze site gebruik van cookies.
Aanpassen
Prima!